Rovno na obsah Rovno na menu
Obec Bobrov
ObecBobrov
rozšírené vyhľadávanie

Společná propagace církevní turistiky v Augustiniánském opatství v Brně a v obci Bobrov

Európska Únia

Európska ÚniaNázov projektu: Společná propagace církevní turistiky v Augustiniánském opatství v Brně a v obci Bobrov

Číslo projektu: NFP304020CUC9

Popis:
Projekt si kladie za cieľ na spoločnom území podporiť cirkevnú turistiku ako zaujímavé odvetvie cestovného ruchu, a to konkrétne propagovať Opatství Staré Brno Řádu sv. Augustina a cirkevné pamiatky obce Bobrov v kontexte širšieho okolia. Aktivity projektu, napr. efektívna cielená komunikačná kampaň na sociálnych sieťach či zvýšenie dostupnosti pamiatok, prepojí návštevníkov společného územia pri poznávání cirkevných kultúrnych pamiatok v partnerských lokalitách.

Projekt zvýši povedomie u obyvateľov společného územia o možnostiach cirkevnej turistiky a tým zvýši potenciál oboch zaujímavých partnerských lokalít. Súčasne zlepší prístup ku tunajším kultúrnym pamiatkám, zvýši mieru informovanosti o nich, rovnako ako zlepší ich dostupnosť, napr. označenie QR kódmi, turistická mapa.

Dátum vloženia: 1. 8. 2022 10:31

Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Voľby do Európskeho parlamentu

Pozemkové úpravy

Vývoz odpadu

Po Ut St Št Pi So Ne

Kultúrne pamiatky v obci

Kultúrna mapa

Sledujte nás na YouTubeSledujte nás na YouTube

Natur-pack

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

ESMAO

Portál elektronických služieb