Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
BobrovHľadať
 
 

Prehlásenie o prístupnosti

Stránka  www.obecbobrov.sk  spĺňa štandardy World Wide Web konzorcia týkajúce sa prístupnosti webu aj pre znevýhodnených občanov /podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy/ okrem dole uvedenej výnimky. Portál je prístupný aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádných štýlov (CSS), Java a JavaScript sekvencií. Je definovaný v relatívnych jednotkách a jeho obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.
Spoločnosť WEBY GROUP, s.r.o. optimalizuje webové stránky, ktoré obsahujú elektronické služby verejnej správy alebo povinne zverejňované informácie podľa osobitných predpisov, pre aktuálne podporované verzie webových prehliadačov s podielom zastúpenia na trhu v Slovenskej republike viac ako 5% /Výnos o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy č. 55/2014, par. 16/.
Výnimku zo štandárd tvoria podstránky o zverejňovaní zmlúv a faktúr, nakoľko obec nedisponuje technickým zariadením, ktorým by dosiahla tieto štandardy.

Internetová stránka bola spustená dňa 23. apríla 2018. Pôvodná internetová stránka obce je uložená na: archiv.obecbobrov.sk

Kontakt na webmastra:  webmaster@obecbobrov.sk

 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka