Slávnostné otvorenie telocvične a deň otvorených dveríVytlačiť

telocvicna3.jpgStarosta obce a poslanci obecného zastupiteľstva vás pozývajú na slávnostné otvorenie telocvične v našej obci, ktoré sa uskutoční v sobotu 13. októbra o 14.30 hod. v budove novej telocvične za účasti štátnej tajomníčky ministerstva školstva SR Oľgy Nachtmannovej a poslanca NR SR Igora Janckulíka.

Uvedené slávnostné otvorenie sa uskutoční v rámci Majstrovstiev Slovenskej republiky vo vzpieraní, ktoré bude v našej novej telocvični prebiehať v sobotu a v nedeľu. Na týchto majstrovstvách budú reprezentovať našu obec a športový klub naši vzpierači Eliška Fernezová, Vladimír Škapec, Tomáš Romaňák a Ondrej Kružel. O presnom programe vzpieračských súťaží vás ešte budeme informovať zvlášť.

V areáli školy bude pre vás pripravené aj občerstvenie.

Vedenie obce vás zároveň pozýva na Deň otvorených dverí do budovy obecného úradu a do budovy materskej školy, kde si od 15:00 do 17:00 hodiny budete môcť prezrieť zrekonštruované priestory v týchto objektoch, ktoré naša obec realizovala z eurofondov. Tešíme sa na vašu účasť.

dnes je: 22.10.2018

meniny má: Sergej