Prázdniny začali ale obec nezaháľaVytlačiť

IMG_20190704_094700_resized_20190709_022821173.jpgPrázdniny síce začali ale obec nezaháľa ani cez dovolenkové obdobie. Počas letných prázdnin sme rozbehli alebo dokončíme niekoľko aktivít. Čoskoro sa dokončí rekonštrukcia ulice Slanická, (odvodnenie cesty a nový asfaltový povrch). Začali sme rekonštrukciu tribúny na futbalovom štadióne (oprava fasády, odvodnenie) a taktiež sa začali práce na vybudovaní novej kotolne v materskej škole, kde bude nainštalovaný kotol na peletky. Taktiež pripravujeme aj ďalšie investičné projekty, ktoré sa začnú ešte tento rok. Počas leta budú v našej obci dva veľké podujatia. Bobrovské dni svätého Jakuba a Bobrovská púť. Prajeme Vám príjemú dovolenku.

dnes je: 20.7.2019

meniny má: Iľja, Eliáš