Oznámenie o pridelení orientačných číselVytlačiť

Ilustračné fotoPodľa vyhlášky Ministerstva vnútra SR č. 31/2003 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o označovaní ulíc a iných verejných priestranstiev a o číslovaní stavieb sa na účely orientácie na ulici každej budove určuje orientačné číslo. Každá ulica označená  názvom má samostatný číselný rad orientačných čísiel.

V súlade so zákonom č. 125/2015 Z.z. o registri adries a o zmene a doplnení niektorých zákonov bola obec povinná opraviť a dať do právneho stavu označovanie budov  k súpisným číslam prideliť aj orientačné číslo.

Obyvatelia obce Bobrov, ktorým bola vykonaná táto zmena adresy  majú povinnosť vybaviť i nový občiansky preukaz na Okresnom riaditeľstve policajného zboru, oddelení dokladov.

V týchto prípadoch je vybavenie nových občianskych preukazov bez poplatku.

dnes je: 22.10.2018

meniny má: Sergej