Koncert Bobrovského zboru bude vo štvrtokVytlačiť

Vážení občania, starosta obce spolu s pánom farárom chcú touto cestou ešte raz poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a priebehu Bobrovských dní sv. Jakuba a to piatkovej Bobrovskej kvapky krvi, sobotňajšieho Hasičského dňa a nedeľňajšieho Dňa rodiny. Poďakovanie patrí pracovníkom obce na čele s Andrejom Namislovským, poslancom OcZ, členom komisií i nečlenom komisií, kuchárskej smene na čele s Mariánom Kruželom a tiež našim poľovníkom, Jednote dôchodcov, hasičom a rybárom.

Zvláštne poďakovanie patrí sponzorom našich slávností - Podieľníckoroľníckemu obchodnému družstvu v Bobrove a jeho predsedovi Tomášovi Lúchavovi za už tradičné poskytnutie mäsa do gulášu,

Gustovi Šelianovi, Štefanovi Tekeľovi, Miroslavovi Tvrdákovi a Eve Kormanovej za zemiaky do gulášu, Janke Grobarčíkovej za sladké venčeky  ako aj ďalším sponzorom Jozefovi Jagelčákovi, Jánovi Slovíkovi a Vladimírovi Klinovskému za poskytnutie stanov.

Poďakovanie patrí aj všetkým vám, ktorí ste sa osobne zúčastnili na podujatiach či už v sobotu na večernom hasičskom programe alebo v nedeľu na slávnosti Dňa rodiny, čím ste prispeli k úspešnému priebehu tejto našej tradičnej akcie.

Bohužiaľ počasie v nedeľu nedovolilo vystúpiť nášmu spevokolu z toho dôvodu sa Vám naši speváci predstavia so svojim pripraveným programom vo štvrtok po odpustovej svätej omši.

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa